TELEFONIA VOIP

Niższe koszty telekomunikacyjne w firmie dzięki transmisji głosu przez Internet, rozliczenia rozmów w systemie przed płaconym (pre-paid) lub faktycznym (post-paid). Telefonia internetowa bez potrzeby posiadania dostępu do Internetu (VoIP Dial-in).
Abonament VOIP z usługą WIRTUALNY FAX.

 

Dostępne plany Postpaid:

BIZNES 100 POSTPAID w cenie 19,90 zł netto/m-c zawierający pakiet bezpłatnych  minut na  połączenia  z numerami stacjonarnymi w Polsce.

BIZNES PLUS POSTPAID w cenie 29,90 zł netto/m-c zawierający dodatkowo usługę faksową WIRTUALNY FAX oraz pakiet bezpłatnych minut na połączenia głosowe i faksowe z numerami stacjonarnymi w Polsce.

BIZNES 10 POSTPAID w cenie 10 zł netto – tylko 35 gr netto za min połączenia na telefony komórkowe, 6 gr netto za min połączenia na telefony stacjonarne.

voip_plany_biznes_postpaid

Dostępne plany Prepaid:

 

BIZNES PLUS PREPAID w cenie 29,90 zł netto/m-c zawierający dodatkowo usługę faksową WIRTUALNY FAX oraz pakiet 5 zł netto na połączenia wychodzące.

BIZNES 100 PREPAID w cenie 19,90 zł netto/m-c zawierający pakiet pakiet 5 zł netto na połączenia wychodzące.

BIZNES 10 PREPAID w cenie 10 zł netto – tylko 35 gr netto za min połączenia na telefony komórkowe, 6 gr netto za min połączenia na telefony stacjonarne.

voip_plany_biznes_preapaid